fbpx

Посети доктор онлајн. Во секое време, секаде.

TeleDoc директно ве води до медициска консултација – кога ви е потребен исцрпен совет или пак само повторно препишување рецепти, посетете го вашиот онлајн доктор преку видео повик на вашиот компјутер или мобилен телефон. Котизацијата е на месечно ниво без скриени трошоци. Медицински информации од експерти, брзо и во секое време.

Медицински совет од квалификувани доктори преку лице в лице видео повик

Мислење од специјалист за веќе дадена дијагноза

Совет во врска со вашето тековно лекување

Прашања за рецепти и упати

Издавање рецепти директно до вашиот мобилен телефон

Медицински совет со висок квалитет 24/7 365 дена во годината, онлајн, безбедно и сигурно

Од секаде – од годишен одмор, од канцеларија или од дома

За само 9,99€ месечно

  • Rückfrage zu erhaltenen Diagnosen
  • Rat zu bestehender Medikation
  • Rezept- und Überweisungsfragen
  • 24/7 medizinische Beratung online an 365 Tagen im Jahr
  • Von überall aus – ob im Urlaub, Büro oder von Zuhause
  • Monatliche Grundgebühr von 9,99 Euro ohne Zusatzkosten

Како работи вашиот онлајн доктор

Вашиот пат до медицинска консултација со доктор е брз, едноставен и небирократски: врвен онлајн медицински совет, со само неколку притискања. Регистрирај се еднаш, користи го секогаш. Постојана месечна цена, без дополнителни трошоци. Регистрирај се сега на TeleDoc.

1. Регистрирање

2. Членство

3. Видео повик

4. Дијагноза и рецепти

Како TeleDoc може да ви помогне?

На нашите доктори ќе им биде мило да ви дадат поддршка за секој медицински проблем: Можат да ве советуваат како да се лекувате, да ви понудат мислење од специјалист за веќе дадена дијагноза, да ви препорачаат специјалист или да ви дадат предлог за вашето тековно лекување. Без разлика каков е проблемот, нашите доктори ќе ви понудат крајно професионален совет со висок квалитет.

Астма

Варичела

Проблеми со кожата

Егзема

Главоболка

Киселини во стомакот

Алопеција

Гадење, повраќање

Болки во стомакот

Дијареја

Херпес

Анксиозност, депресија

Приклештен нерв

Импотенција

Грип

Болки во мускулите

Кашлање

Треска

Тешкотии при дишење

Гинеколошки проблеми

Убоди од инсекти

Псоријаза

Повреди при спортување

Вртоглавица

Опстипација

Воспаление на очите

Болки во грлото

Зарипнатост

Болки во рацете и нозете

Проблеми со крвен притисок

Се јавив во 9 часот навечер а докторот беше веднаш достапен и способен да ми помогне.

Рената, 44 години

TeleDoc ме спаси од операција. Докторите се вистински експерти, но и пријатели!

Ханс, 50 години

Докторот веднаш го увиде мојот проблем и ми даде детален совет како да се лекувам

Винсент, 27 години

Седев дома а му објаснував на докторот зошто сум загрижена. На крај добив и рецепт.

Џулија, 41 година

Бев на одмор на море, но сепак успеав од хотелот да комуницирам со доктор и тоа на полноќ. Фантастично!

Флоријан, 56 години

Никој, никогаш не ми помогнал толку брзо. Изненадена сум колку е денес сè едноставно и практично. Благодарам TeleDoc.

Хелга, 66 години

Преземи сега

Апликацијата TeleDoc е достапна за преземање од AppStore и Google Play Store. Ова е клучот до персонализиран медицински совет на интернет. Докторите се достапни 24/7 за € 9.99 месечно.

Наскоро