Online te mjeku. Kurdo, kudo.

  • Zgjidhje gjithëpërfshirëse për kujdesin shëndetësor dixhital

  • Mjekë të licencuar në gjuhën vendase

  • I disponueshëm 24/7

Mjekët tanë
Bazuar në më shumë se 30.000 komente të përdoruesve

External image

300+

Mjekë

00:00-24:00

Orari i hapjes

100.000+

Përdoruesit

Vizita dixhitale e TeleDoc

Flisni me një mjek brenda pak minutash, në çdo kohë, në çdo vend. Provojeni tani!

1. Regjistrohuni

Regjistrohuni tani në aplikacionin tonë myTeleDoc dhe përfitoni një telefonatë falas.

2. Video telefonatë

Telefononi një mjek sa herë që dëshironi dhe merrni këshilla mjekësore nga mjek profesionist.

3. Raporti i vizitës

Merrni diagnozën dhe recetën tuaj direkt në telefonin tuaj.

Si funksionon TeleDoc

Sophie, Andrew dhe Jack janë të lumtur që janë përdorues TeleDoc. Pse të mos jeni dhe ju? Shkarkoni aplikacionin tonë dhe shijoni zgjidhjet Teleshëndetësore qe ne ofrojmë.

Pse TeleDoc?

TeleDoc ofron një sërë përfitimesh dhe zgjidhjesh Teleshëndetësore - të gjitha të integruara në aplikacionin TeleDoc.

Këshilla mjekësore nga profesionistë

Merrni këshilla mjekësore profesionale përmes video-telefonatave sa herë që keni nevojë, kudo që të jeni nga mjekët tanë të licencuar.

Menaxheri I Shëndetit

Menaxheri i shëndetit është pika qendrore në aplikacion për të gjitha të dhënat tuaja mjekësore, dokumentet, vizitat tuaja të mëparshme dhe recetat.

Blog Shëndetësor

Blogu ynë ofron një larmi përmbajtjesh edukative që lidhen me kujdesin shëndetësor, palestrën dhe stilin e jetës.

Disponueshmëria online

Të gjitha shërbimet tona mund të blihen online në aplikacionin tonë myTeleDoc ose janë në dispozicion përmes partnerëve tanë duke përdorur një Partner ID.

Vizitë online

Të gjitha konsultimet tona janë online përmes video-telefonatave plotësisht të koduara . Nuk ka nevojë të udhëtoni për të bërë një vizitë!

Receta dixhitale

Merrni raportin e vizitës tuaj dhe një recetë dixhitale direkt në aplikacionin myTeleDoc.

Ne mund t'ju ndihmojmë me ...

Probleme të frymëmarrjes

Astma, sëmundje të mushkërive, gulçim dhe më shumë

Probleme të lëkurës

Lija e dhenve, Ekzema, Psoriaza, Herpesi dhe më shumë

Alergjitë

Alergjitë nga bari, alergjitë ndaj kafshëve, alergjitë nga dielli dhe më shumë

Ndjesia e të qënit sëmur

Të përziera, të vjella, marramendje, ethe dhe më shumë

Lëndimet sportive

ndrydhje, tendosje, muskuj të fryrë, fraktura dhe më shumë

Probleme mendore

Depresioni, Ankthi, Shpërthim emocional dhe më shumë

Dhimbjet e trupit

Dhimbje në duar dhe këmbë, Dhimbje koke, Dhimbje stomaku dhe më shumë

Inflamacionet

Inflamacioni i syve, inflamacioni i nervave, inflamacioni i mushkërive dhe më shumë

Problemet e zorrëve

Kapsllëk, Diarre dhe më shumë

content-image

Shkarkoni aplikacionin tonë tani!

TeleDoc - Çelësi i këshillave mjekësore individuale online.

MyTeleDoc Google PlayMyTeleDoc App StoreMyTeleDoc AppGallery

Ndonje pyetje? Na kontaktoni në hello@myteledoc.app